hero

Find Your Dream Job Today

Our mission is to help high-achieving LGBTQ+ undergraduates reach their full potential.

SAP Technical Architect - CNS oferta z opcją częściowej relokacji

EY

EY

IT
Warsaw, Poland · France
Posted on Sunday, June 9, 2024

OFERTA Z OPCJĄ CZĘŚCIOWEJ RELOKACJI.

Dołączając do zespołu SAP w EY Polska, staniesz się częścią grupy ekspertek i ekspertów, posiadających głęboką wiedzę technologiczną SAP i zrozumienie złożonych wymagań różnych branż oraz procesów biznesowych, kluczowych dla naszych klientów. Nasza praca skupia się na rozwijaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań SAP, które umożliwiają naszym klientom wyprzedzanie konkurencji i osiąganie znaczącej przewagi rynkowej. W EY Polska jesteśmy pionierami w dostarczaniu zaawansowanych technologii SAP, realizujemy projekty, które definiują przyszłość branż i wyznaczają nowe standardy w zakresie transformacji cyfrowej.

Twój zakres obowiązków

  • Praca na miejscu u Klienta lub w modelu 80% onsite / 20% offsite - lider obszaru SAP Technical Architecture.
  • Realizacja i zarządzanie wdrażaniem systemów opartych na platformach SAP NetWeaver i SAP S/4HANA, obejmujące aktualizacje, migracje i transformacje wraz z opracowaniem planu Cutover.
  • Zarządzanie projektami technologicznymi i pogłębianie wiedzy na temat zaawansowanych rozwiązań oraz architektury SAP, w tym:
  • Projektowanie architektury systemów SAP dla rozwiązań chmurowych, on-premise i hybrydowych, także w ramach modelu RISE.
  • Projektowanie i wdrażanie innowacyjnych projektów SAP, szczególnie w zakresie transformacji do S/4HANA w środowiskach chmurowych.
  • Przeprowadzanie ocen i audytów bezpieczeństwa, w tym opracowywanie strategii cyberbezpieczeństwa.
  • Innowacja i rozwój nowoczesnych rozwiązań dla klientów z wykorzystaniem technologii AI.
  • Współpraca z zespołem projektowym, klientami i partnerami technologicznymi mająca na celu zrozumienie i skuteczną implementację wymagań technicznych.
  • Opracowywanie strategii technicznych i map drogowych dla klientów, w tym ścieżek migracji, najlepszych praktyk i dokumentacji.
  • Zarządzanie zespołem bezpośrednio podległym oraz zespołami projektowymi.
  • Dbanie o rozwój umiejętności technicznych i kompetencji biznesowych własnych i zespołu.

Nasze wymagania

  • 80% dyspozycyjności do pracy poza UE - opcja wymagana.
  • Minimum 10 lat doświadczenia w doradztwie technologicznym SAP.
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację biznesową i projektową.
  • Gotowość do podróży służbowych lub relokacji w regionie MENA.
  • Znajomość i doświadczenie we wdrożeniach/transformacjach RISE with SAP (Public i PCE).
  • Praktyczny udział w co najmniej 3-4 cyklach wdrożenia SAP ECC lub S/4HANA.
  • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą serwerową i sieciową, w tym VMware i narzędziami diagnostycznymi.
  • Umiejętność projektowania i wdrażania architektury SAP w środowiskach chmurowych, on-premise i hybrydowych.
  • Znajomość usług chmurowych dostarczanych przez AWS, Azure, GCP.
  • Biegła znajomość SAP Business Technology Platform (BTP) i SAP Cloud.
  • Doświadczenie w pracy z SAP Solution Manager, SAP Cloud ALM lub SAP Focused Run.
  • Praktyczna znajomość obszaru cyberbezpieczeństwa i umiejętność zarządzania ryzykami.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem bezpośrednio podległym oraz zespołami projektowymi.
  • Wysoka kultura osobista, umiejętności negocjacyjne i zarządzania sytuacjami kryzysowymi.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki lub technologii
  • Znajomość narzędzi Enterprise Architect i Microsoft Visio (wraz z poczuciem estetyki).
  • Umiejętność wykorzystania generatywnej sztucznej inteligencji do automatyzacji i poprawy efektywności.
  • Certyfikaty potwierdzające wiedzę z zakresu SAP i Azure/AWS/GCP.
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w innych obszarach SAP.

To oferujemy:

  • Realny wpływ na rozwój własnej kariery i całego zespołu EY SAP
  • Dostęp do SAP Learning Hub oraz certyfikacji SAP
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Udemy for Business - dostęp do ponad 3000 szkoleń online
  • Go Fluent – platforma, która oferuje kursy językowe na wybranym przez Ciebie poziomie
  • EY Badges – globalna certyfikacja Twoich kompetencji i możliwość zdobycia tytułu Tech MBA renomowanej uczelni Hult International Business School
  • Career Counselor – dedykowany, doświadczony doradca, który wspiera rozwój Twojej kariery w EY
  • Innovate EY – unikalny program, w którym możesz stworzyć własny start-up, korzystając z naszego know-how i finansowania
  • Wellbee - dzięki platformie masz dostęp do szerokiego grona specjalistów: psychoterapeutów, psychiatrów, specjalistów rozwoju osobistego, seksuologów i psychodietetyków

Etapy rekrutacji:

  • Aplikuj. Jeśli robisz to po raz pierwszy, utwórz profil i dodaj CV w pdf.
  • Porozmawiajmy. Zespół HR i osoby z Twojego przyszłego zespołu czekają
  • Rodzaje rozmów. HR wywiad behawioralny (30 min online) – 1 Rozmowa z Biznesem (ok. 60 min online) – 2 Rozmowa z Biznesem (60 min online)

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Zespoły audytorskie, consultingowe, prawne, strategiczne, podatkowe i transakcyjne zadają nieoczywiste pytania, by móc znaleźć nowe odpowiedzi na złożone wyzwania, przed którymi stoi dziś świat.

Zatrudniamy ponad 300 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 5000, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym będziesz się szybko rozwijać, zdobywając doświadczenie na kolejnych projektach.

Dbamy o środowisko – nie tylko biznesowe. EY ogłosił - jako pierwsza firma z „wielkiej czwórki” - plan redukcji emisji dwutlenku węgla, tak by osiągnąć cel zerowej emisji netto w 2025 roku. W ramach realizacji założonego planu, zmniejszyliśmy swoją globalną emisję gazów cieplarnianych w roku fiskalnym 2021 aż o 60% i zrealizowaliśmy cel ujemnej emisji dwutlenku węgla w skali całej organizacji.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.