hero

Find Your Dream Job Today

Our mission is to help high-achieving LGBTQ+ undergraduates reach their full potential.

Learning and Development Business partner

EY

EY

Budapest, Hungary
Posted on Monday, June 10, 2024

Az EY egyike a világ vezető könyvvizsgáló, adó-, tranzakciós és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatainak, cégünk 1989 óta nyújt szakmai szolgáltatásokat Magyarországon.

Arra törekszünk, hogy vállalati kultúránk világszerte bárhol példaként szolgáljon másoknak: egy olyan kultúra, amelyhez szívesen csatlakoznak és ragaszkodnak kimagasló képességű emberek, akiknek személyes fejlődése és kibontakozása hozzájárul ahhoz, hogy ügyfeleinknek egyre jobb szolgáltatást nyújthassunk.

Csatlakozz Te is az EY szakértői csapatához, és legyél részese egy nemzetközi hálózatnak. Képzésfejlesztési csapatunkba keresünk Business Partnert.

Mik lennének a feladataid?

  • Belső, szakmai képzések szervezése a munkatársak számára
  • A képzések teljes folyamatának végigkísérése: tananyagok egyeztetése, belső oktatók koordinálása, képzési alkalmak támogatása, részvétel monitorozása, utánkövetése, visszajelzések begyűjtése
  • A képzésben résztvevők és a belső oktatók folyamatos támogatása, tájékoztatása
  • Online kötelező képzések elvégzésének monitorozása, kapcsolódó riportok figyelése, vezetők tájékoztatása
  • A képzésekkel kapcsolatos dokumentációk folyamatos és precíz vezetése
  • Folyamatos együttműködés régiós képzési munkatársakkal
  • Folyamatos együttműködés a csapat külső szakképzéseiért felelős munkatársával

Téged keresünk, ha:

  • Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • MS Excel, SharePoint, Teams alkalmazásokat készségszinten használod
    • Excel: releváns információk kinyerése és értelmezése nagy méretű táblákból; adatok összegyűjtése több különböző táblából
    • SharePoint és Teams kollaborációs funkciók használata: dokumentumkezelés, meetingek kezelése
  • Szeretsz folyamatokban és rendszerben gondolkodni
  • Önálló, strukturált munkavégzést kedveled
  • Nyitott vagy és törekszel a fejlődésre
  • Képzési vállalkozásnál vagy multinacionális vállalatnál szerzett képzésszervezési tapasztalat előnyt jelenthet

Amit kínálunk

  • Támogató, erős szakmai tudással rendelkező csapat és vezetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés támogatása, egyéni preferenciák és karriercélok figyelembevételével
  • Felelősségteljes, értékteremtő munka
  • Magyar és nemzetközi képzésekben és fejlesztési programokban való részvételi lehetőség
  • Modern iroda és munkaeszközök
  • Rugalmas munkavégzés